رضیم
رضیم

تلویزیون آشپزی و شیرینی پزی

 

فاش کننده راز های رستورانی و قنادی

 

تصویر*

 

تلویزیون آشپزی و شیرینی پزی 

فاش کننده راز های رستورانی و قنادی 

تصویر غذا و شیرینی 

مزیت های محصول 

عکس مدرس                                                                                                                                                                                                                    لوگو رضیم

اتصال مخاطب* (کامل بشه)

این تلویزیون برای شما ساخته شده ، ….

اگر خیلی تلاش کردین و هنوز آشپزی و شیرینی پزی یاد نگرفته اید ؟
اگر احساس میکنید آشپزی خیلی سخته
اگر آرزو دارید آشپزی رستورانی و شیرینی قنادی رو با ترفند های حرفه ای یاد بگیرید
اگر در زندگی خودتون به ندرت میتونید ….
اگر در بیشتر اوقات نگران و مضطربید که چقدر مواد اولیه ترکیب کنید و دقیقا چقدر زمان پخت داشته باشید که غذا یا شیرینی نسوزد
اگر در طول آشپزی دچار استرس شدید هستید
اگر اعتماد بنفس لازم رو بخاطر عدم تسلط به ندارید
اگر شوقی برای خلق کردن یک خوراکی خوشمزه ندارید و از آشپزی و شیرینی پزی لذت نمیبرید

به صفحه ی درستی هدایت شدین و این تلویزیون متناسب شما طراحی شده و برای برای تمام این موارد راه حل داریم

داستان رضوان 

معرفی رضوان

(از جهنم به بهشت) 

پل : یادگیری دقیق آشپزی 

 

چرا یادگیری آشپزی انقدر مهمه ؟ 

 

 • بهش باور نفهمی بدی و بگی که چیزی نمیدونه 
 • اثبات کن اون چیزی که میدونه با چیزی که میخوای بهش بگی خیلی فاصله داره 
 • تفکرات اشتباهات متداول دیگران 
 • چرا آموزش انقدر ضروری هست ؟ 
 • چه بلاهایی برای خودت و دیگران بخاطر نبودن این آموزش رخ میده ؟ 
 • تصویر سازی زندگی قشنگ که با داشتن این محصول چه اتفاقی واسش می افتد ؟ 

تلویزیون آشپزی چیه ؟ (معرفی محصول)

بر اساس فاکتورهای ویژگی، مزیت و مفاهیم توضیح بدم

 

پیشنهاد ویژه رضیم (پیشنهاد رد نشدنی)

 • فاش کننده راز های رستورانی
 • بازگشت سرمایه عالی (هدیه ارزان و مرتبط)
 • ارزش افزوده غیر منتظره
 • بدون ریسک (گارانتی بازگشت وجه:با دست خط مدرس، نمونه تست و رایگان، نماد الکترونیکی)
 • اگر قصد خرید محصول رو ندارید آموزش های رایگان رو ببینید

در پایان دیدن آموزش ها چه اتفاقی برای شما می افتد ؟ 

هر انچه که نیاز بوده تا شما تبدیل به یک آشپز و شیرینی پز حرفه ای شوید در این آموزش ها بیان شده. در پایان مشاهده آموزش ها به شما قول میدم اگر طبق طرز تهیه ها پیش بروید و با دقت مراحل را انجام دهید، غذایی یا شیرینی ای رو تهیه میکنید که بقیه انگشت هاشون رو هم میخورن .

مطمئنم همه تحسینتون میکنن و ازتون سوال میپرسن چطوری این کار رو انجام دادین. یک عمر از سرمایه گذاری روی این آموزش ها لذت و منفعت خواهید برد.

اگر آموزش های رضیم رو نبینم چه میشود ؟ 

شاید با خود بگویید اگر اشتراک تلویزوین رو تهیه نکنم چه میشود ؟ جواب این است : هیچ اتفاقی نمی افتد و این دقیقا بد ترین اتفاقی هست که میتواند برای شما بیفتد.

چرا ؟ 

چون قطعا شمایی که اینجا هستید و توضیحات این بخش رو خوندین از وضعیت دستپخت و مهارت های خودتون رضایت ندارید یا علاقه ای دارید که شرایط دستیابی بهش رو ندارید. برای اینکه مهارت های جدید در زندگی خود بدست بیارید نیاز دارید تا آموزش های حرفه ای و دقیق ببینید که به هزاران نفر دیگه کمک کرده.

اهمیت آموزش دیدن از نظر  ارسطو: به همان اندازه که زنده از مرده متفاوت است، آموزش دیده از بی سواد متفاوت است.

من نمیگویم که فقط با تهیه اشتراک تلویزیون آشپزی میتونید دستورپخت خودتون رو عالی کنید و نتایج ویژه ای رقم بزنید و هیچ راه دیگه ای برای بدست آوردن این مهارت ندارید ولی قاطعانه میتوانم بگویم که با تهیه اشتراک میتوانید خیلی سریع تر مسیر یادگیری آشپزی و شیرینی پزی رو طی کنید.

اگر باورتان نمیشود فقط توصیه میکنم 10 دقیقه وقت بگذارید و آموزش های رایگان تلویزیون رو مشاهده کنید تا به قدرت تلویزیون رضیم ایمان بیاورید و خوبی لمس کنید که عدم استفاده از این آموزش ها چقدر میتواند برایتان گران تمام شود و زمان، هزینه و فرصت هایتان را بسوزاند.

چرا تلویزوین آشپزی و شیرینی پزی رضیم بهترین و ارزان ترین منبع برای یادگیری هست ؟ 

شبیه آموزش های تلویزیون رضیم مدرس های زیادی هستند که در اینستاگرام و سایت های دیگه وجود دارند و میتوانید در دوره های آموزشی مختلفی شرکت کنید.

اما تلویزیون رضیم اولین محصول آموزشی آشپزی و شیرینی پزی بصورت اشتراکی در ایران هست. اگر در گوگل جستجو کنید یا در اینستاگرام فقط میتوانید دوره های جدا جدا که هر دوره حداقل 300 هزار تومان هست آموزش های مختلف تهیه کنید. 

اگر دوره ی آشپزی و شیرینی پزی که تمام ترفند های آشپزی و قنادی را فاش میکند و انقدر ارزان هست پیدا کردین لطفا به من پیام دهید، تا اشتراک مادام العمر رضیم را رایگان تقدیمتان کنم

با تضمین خدمتتان عرض میکنم که در آموزش های تلویزوین تمام دستورپخت ها مرحله به مرحله، با مقدار دقیق مواد اولیه و تمام ترفندها آموزش داده شده که داخل هیچ کتاب و آموزش رایگان و اینستاگرامی یاد نمیگیرید.

چرا تلویزیون رضیم انقدر ارزان هست ؟ 

شما بعد از خرید دوره از یک مدرس آشپزی ، ویدئو های دوره را دانلود میکنید و میتوانید برای هر شخصی که دوست داشتین ارسال کنید و مادام العمر به ویدئوها دسترسی دارید و امکان سرقت آموزش ها بسیار بالا میباشد.

اما در تلویزیون رضیم شما امکان دانلود هیچ آموزشی رو ندارید و فقط میتوانید آنلاین مشاهده کنید، و به هیچ عنوان قابلیت ضبط کردن از ویدئو ها و سرقت آموزش های رضیم وجود ندارد. 

همچنین استفاده از آموزش های رضیم محدودیت زمانی دارد، شما با تهیه اشتراک 1 ماه میتوانید از تمامی آموزش ها استفاده کنید و بعد از اون دسترسی به ویدئو ها قطع میشه و برای مشاهده جدید باید مجدد اشتراک تهیه کنید. 

به 2 دلیل : عدم امکان دانلود ویدئو های آموزشی و محدودیت زمانی تلویزیون رضیم ما توانایی این رو داریم که اشتراک رضیم را با مبلغ انقدر ارزان برای تهیه در اختیار عموم قرار بدیم.

یک وعده غذا یا تمام راز های رستورانی و قنادی ؟

اینجا ایران و آموزش در آن بسیاااااااااار ارزان است. فقط کافی است ارزشی که این اشتراک که نظیرش در ایران وجود ندارد، با قیمت آن مقایسه و بعد کمی فکر کنید و ببینید که این مبلغ کوچک چه ارزشی در افزایش کیفیت زندگی و اعتماد بنفس شما بگذارد.

با مبلغ اشتراک رضیم در رستوران های ایران نهایتا یک وعده چلو قورمه سبزی یا یک کیلو شیرینی خریداری کنید. که البته با این قیمت در پایین شهر تهران میتوانید یک غذا یا شیرینی با کیفیت بد در بهترین حالت معمولی پیدا کنید !

در این تلویزیون شما رازهای رستوران ها و قنادی ها را به راحتی بدست می آورید که به هیچ عنوان یک رستوران یا قنادی در اختیار شما قرار نمی دهند

حتی اگر بخواهید از مشاور آنها استفاده کنید باید مبلغ چند 10 برابر اشتراک تلویزیون پرداخت کنید.

لطفا بنویس این موقعیت ها چقدر واست ارزش ایجاد میکنند ؟ 

زحمت زیادی کشیدی و دستورپخت های مختلف پیدا کردی و از دیگران راهنمایی گرفتی ومثلا میخوای برای خانواده غذا تهیه کنی، در صورتی که غذا قابل خوردن باشد چقدر هزینه برای مواد اولیه داشتی که بازهم یک غذای خوشمزه نداشتی ؟ 

برای هر مهمونی که داری از بیرون غذا سفارش میدی، غیر از هزینه هایی بالا غذاهای رستوران ها چقدر لذت بخشه که دیگران از غذا تعریف کنند و همه در مورد راز های غذایی که تهیه کردی سوال بپرسند ؟ 

چند مثال دیگه 

بهترین اپلیکیشن آموزش آشپزی و شیرینی پزی
بیش از 5000 کاربر فعال آکادمی رضیم
0 تا 100 رسپی ها ویدئویی