رضیم
رضیم
چه شیرینی برای مهمانی خوب است؟ (2 نکته ساده)

چه شیرینی برای مهمانی خوب است؟ (2 نکته ساده)

چه شیرینی برای مهمانی خوب است؟

پذیرایی کردن از مهمانان با انواع کیک و شیرینی یک روش مناسب برای مزین کردن میز پذیرایی است. زمانی که مهمانمان تازه از راه میرسند و می خواهیم تا برنامه غذایی را کمی دیرتر ارائه کنیم، می‌توانیم به کمک این خوراکی ها از مهمانمان پذیرایی کنیم. برخی افراد برای انجام این کار از انواع مختلف کیک و شیرینی استفاده می کنند. با این حال ممکن است گاهی افراد در انتخاب نوع مناسب مشکل داشته باشند. به همین دلیل، بر آن شدیم تا در یک مقاله چندین مدل از این خوراکی ها را برای پذیرایی از مهمانانتان به شما پیشنهاد دهیم.

نکته کلی که درباره انتخاب کیک و شیرینی مناسب برای پذیرایی از میهمانان وجود دارد، این است که بایستی مدلی را انتخاب کنیم که سایز و اندازه کوچکی داشته و خوردن آن مهمان را به مشقت نیاندازد. به این دلیل که اگر از کیک های بزرگ برای پذیرایی استفاده کنیم، ممکن است برای میل نمودن آنها نیاز به استفاده از ظروف بزرگ باشد. چنین شرایطی می تواند باعث شود که میهمان به طور کلی قید خوردن این خوراکی ها را بزند. با رعایت این اصل می خواهیم چند گزینه مناسب را به شما پیشنهاد می کنیم.

رولت خامه ای

استفاده از رولت خامه ای یکی از گزینه های محبوب برای پذیرایی از مهمانان در یک مراسم مهمانی است. شما می توانید از این شیرینی به همراه یک یا چند مدل شیرینی خشک برای تزئین میز مهمانی استفاده کنید.

شیرینی زبان

یکی از بهترین گزینه ها برای پذیرایی از مهمانان با شیرینی خشک، پذیرایی با شیرینی زبان خواهد بود. بهتر است تا برای پذیرایی با این نوع شیرینی به دنبال نمونه های تازه آن باشید.

میخوام بخونم
چرا کیک یزدی گنبدی نمیشود و پف نمیکنه؟ (2 نکته ساده)

شیرینی دانمارکی

این مدل نیز یکی دیگر از گزینه های مناسب برای پذیرایی از مهمانان در مراسمات مختلف به شمار می رود.

کوکی نارگیلی و یا گردویی

کوکی نارگیلی و گردویی یکی دیگر از خوراکی های محبوب افراد بسیار زیادی است که میتوان از آن در مهمانی ها برای پذیرایی استفاده نمود.

کیک یزدی

یکی دیگر از گزینه های مناسب برای پذیرایی از مهمانان در مراسمات، کیک یزدی است که طرفداران بسیار زیادی را نیز دارد.

ویفر میکادو

ویفر تهیه شده از نان میکادو می تواند یکی دیگر از گزینه های شما برای پذیرایی از میهمانتان باشد. شما میتوانید این ویفر ها را در سایزهای مناسب برش داده و برای پذیرایی استفاده کنید.

 

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *