رضیم
رضیم
برای عید چه شیرینی درست کنم؟ (2 نکته ساده)

برای عید چه شیرینی درست کنم؟ (2 نکته ساده)

برای عید چه شیرینی درست کنم؟

اگر با نحوه درست کردن انواع کیک و شیرینی آشنایی دارید، پیشنهاد خوبی است که شیرینی عید نوروز را خودتان در منزل تهیه نمایید. برای این کار مسلماً باید به مواد اولیه و ابزار لازم برای شیرینی پزی دسترسی داشته باشید. اگر این وسایل را در اختیار دارید، شیرینی پزی برای عید می‌تواند تفریح مناسبی برای شما در تعطیلات نوروز باشد.

اگر برای تهیه شیرینی عید ایده‌ای ندارید، باید بدانید که گزینه‌های مختلفی پیش روی شما قرار دارند. در این مقاله می‌خواهیم شما را با بهترین و ساده‌ترین شیرینی‌های عید که می‌توانید در منزل تهیه نمایید، آشنا کنیم.

شیرینی گردویی

شیرینی گردویی که بعضاً با نام کوکی گردویی نیز شناخته می‌شود، یک شیرینی محبوب در بین افراد مختلف در بازه‌های زمانی متفاوت است. برای تهیه این شیرینی، به پودر گردو و یا گردوی کاملاً ریز نیاز خواهیم داشت. پس از مخلوط کردن مواد اولیه و قراردادن آنها در فر در مدت زمان مناسب، شیرینی شما آماده مصرف خواهد بود.

شیرینی نخودی

شیرینی نخودی یکی از بهترین گزینه‌ها برای شیرینی عید است که در نوروز توسط اکثر افراد تهیه می‌شود. این شیرینی که از آرد نخودچی تهیه می‌شود، طرز تهیه ساده‌ای داشته و شما می‌توانید آن را در منزل تهیه نمایید.

ویفر میکادو

ویفر یا شیرینی میکادو از انتخاب‌های مناسب برای شیرینی عید است که می‌توان آن را به سادگی و در منزل تهیه نمود. نان میکادو را می‌توان به راحتی از قنادی‌ها تهیه کرد. تنها کاری که باید انجام دهید، آماده‌کردن بخش مایه ویفر است. در گام بعدی باید مخلوط تهیه شده را بر روی لایه‌های نان میکادو ریخته و ویفر تهیه شده را در اندازه‌های مناسب برش دهیم.

میخوام بخونم
چرا قطاب موقع سرخ شدن باز میشود؟ (2 نکته ساده)

کیک یزدی

کیک یزدی یکی دیگر از گزینه‌های مناسب در بین انواع کیک و شیرینی عید است که می‌توانید آن را با رعایت دستور تهیه و پخت، آماده نمایید.

شیرینی مربایی

شیرینی مربایی

شیرینی مربایی یکی دیگر از انواع شیرینی عید است که می‌توانید آن را برای تهیه در منزل انتخاب نمایید. وجود مربا در ترکیبات آن شما را به ترس از مشکل بودن آن نیندازد، چرا که دستور پخت این شیرینی بسیار ساده است.

کوکی نارگیلی

شیرینی نارگیلی یکی دیگر از بهترین گزینه‌ها برای شیرینی عید است که می‌توانید آن را در منزل تهیه نمایید.

 

موارد بالا از بهترین گزینه‌ها برای تهیه شیرینی عید بودند که به شما پیشنهاد کردیم. در صورت تمایل می‌توانید هر کدام از آنها را برای تهیه در منزل انتخاب نمایید.

 

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *