رضیم
رضیم
نخ شیرینی از کجا بخرم؟ (2 نکته ساده)

نخ شیرینی از کجا بخرم؟ (2 نکته ساده)

نخ شیرینی از کجا بخرم؟

قنادی‌ها و شیرینی‌ پزی‌ ها برای بسته‌بندی جعبه ‌های شیرینی فروخته شده به مشتریانشان، نیاز به نخ شیرینی‌ فروشی دارند. با وجود اینکه امروزه بخشی از شیرینی ‌فروشی‌ ها برای بسته‌بندی جعبه‌هایشان، از چسب‌ های نواری استفاده می‌کنند، هنوز هم فروشگاه‌ های مختلفی برای این کار از نخ استفاده می‌کنند. اگر مدت زمان کمی است که وارد حوزه قنادی شده‌اید، راهنمایی زیر می‌تواند کمک حال شما برای انتخاب بهترین فروشنده نخ مناسب برای جعبه‌های شیرینی باشد.

کدام بهتر است؟ چسب یا نخ؟

امروزه فروشگاه‌ های مختلف شیرینی‌ فروشی برای بسته‌بندی جعبه‌های کیک و شیرینی خود، از بین دو گزینه نخ و چسب یکی را انتخاب می‌کنند. استفاده از چسب برای بسته‌بندی جعبه‌های شیرینی برای مصرف کننده ممکن است با سختی‌هایی همراه باشد. معمولاً باز کردن چسب روی جعبه مقوایی شیرینی کمی وقت‌گیرتر و زمان بر خواهد بود. به گونه‌ای که ممکن است، هنگام باز کردن چسب، جعبه شیرینی پاره شود. این موضوع سبب میشود که دیگر نتوان شیرینی را برای مدت زمان بیشتر در داخل یخچال نگهداری کرد. زیرا یک جعبه پاره، باعث نفوذ جریان هوا به داخل جعبه شده و روند فساد کیک و شیرینی را تسریع می‌بخشد.

به جای آن، اگر شما از نخ شیرینی‌ فروشی برای بسته‌بندی جعبه‌های خود استفاده کنید، باز کردن جعبه‌ها توسط مشتریان آسان‌تر خواهد بود. همچنین باز کردن این جعبه‌ها به این روش باعث می‌شود که ظاهر جعبه هیچ‌ گونه خراشی نداشته و نگهداری شیرینی‌ها را برای زمان‌های طولانی‌تر ممکن می‌سازد.

جنس نخ مورد استفاده برای بسته‌بندی جعبه‌.

نخ شیرینی‌ فروشی معمولاً در جنس ‌های پلی‌ اتیلن و کتان به بازار عرضه می‌شود. همچنین این نخ‌ ها در رنگ‌های مختلفی وجود دارند که می‌توان با توجه به رنگ جعبه شیرینی، یک نخ هماهنگ را از نظر رنگ انتخاب نماییم.

نخ شیرینی‌ فروشی را از کجا بخرم؟

برای خرید نخ شیرینی‌ فروشی در کنار امکان خرید از فروشگاه‌ های معتبر سطح شهرتان، می‌توانید از فروشگاه‌ های اینترنتی نیز خرید کنید. برای انجام این کار توصیه می‌شود تا وب‌سایت‌های معتبری همچون دیجی‌کالا، ترب و باسلام را انتخاب نمایید. همچنین در برخی از مدل ‌ها که این نخ ‌ها، امکان انتخاب رنگ مناسب وجود دارد.

 

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای مهمونی چی بپزم ؟ 20 طرزتهیه دقیق رستورانی و قنادی (ثبت نام رایگان)