رضیم
رضیم
چگونه با پودر کیک کیک درست کنیم ( 2 نکته ساده)

چگونه با پودر کیک کیک درست کنیم ( 2 نکته ساده)

چگونه با پودر کیک کیک درست کنیم

کیک ها از محبوب ترین میان وعده ها و دسرها به شمار می آیند. کیک ها را میتوان به دسته های مختلفی تقسیم کرد. مانند کیک صبحانه، کیک تولد، کیک اسفنجی، کیک شکلاتی، کیک خانگی و انواع دیگر کیک ها. کیک را میتوان از راه های بسیاری تهیه کرد که آسان ترین آن خرید کیک آماده از قنادی ها است. اما روش دیگری نیز برای تهیه کیک است. پختن کیک به روش خانگی از دیگر روش های مرسوم و محبوب بین علاقه مندان به این حرفه است.همراه سایت آموزش آشپزی رضیم باشید.

پختن کیک به روش خانگی نیز روش های مختلفی دارد. روش اول که سخت تر نیز است تهیه تک تک مواد اولیه مورد نیاز برای پخت کیک و اضافه کردن انها به مقدار لازم در طول تهیه کیک است. اما دیگر روش پختن کیک خانگی که آسان تر از روش اول است استفاده از پودر کیک است. حال اگر برای شما هم به دنبال روش درست کردن کیک به کمک پودر کیک هستید ادامه مطلب را از دست ندهید. زیرا به ساده ترین و کامل ترین روش ممکن این کار آموزش داده شده است.

طرز تهیه کیک به کمک پودر کیک

تخم مرغ، روغن، شیر یا آب و پودر کیک مواد اولیه ثابت در درست کردن کیک هستند. در مرحله اول فر را روشن می کنیم و برای چند دقیقه منتظر می مانیم که به اندازه کافی داغ شود. سپس تخم مرغ ها را در ظرفی مناسب با همزن به مدت پنج دقیقه و تا مقداری که به خوبی کف کند هم میزنیم. سپس شیر یا آب و روغن را به تخم مرغ ها اضافه می کنیم و دوباره هم میزنیم. پس از آن پودر کیک را با طعم دلخواهی که تهیه کرده ایم به مواد اضافه می کنیم و به آرامی هم میزنیم. در مرحله اخر مواد را در قالب می ریزیم و در درون فر قرار می دهیم تا کیک به خوبی بپزد.

سخن پایانی

اگر شما جزو آن دسته افرادی هستید که به کیک پزی علاقه مندید. اما هنوز مبتدی هستید و تجربه کافی در اندازه مواد اولیه، روش پختن کیک و یا وقت کافی را برای درست کردن کیک ندارید. استفاده از پودر کیک بهترین گزینه است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *