رضیم
رضیم
آرد شیرینی پزی از کجا بخرم ؟ (3 پلتفرم معتبر)

آرد شیرینی پزی از کجا بخرم ؟ (3 پلتفرم معتبر)

آرد شیرینی پزی چه نوع آردی است؟

اگر از آن دسته افراد هستید که کیک و شیرینی پزی را به صورت حرفه‌ای دنبال می‌کنید، قاعدتاً می‌دانید که برای شیرینی پزی باید از آردهای مخصوص استفاده کنیم. آرد شیرینی پزی از نظر خصوصیات و مشخصات باید دارای رنگ روشن و سبوس کم باشد. در ادامه می‌خواهیم شما را با انواع آرد مورد استفاده برای شیرینی پزی و بهترین مکان برای خرید آرد مخصوص شیرینی پزی را به شما معرفی کنیم.

انواع آرد مناسب برای تولید شیرینی

آرد شیرینی پزی دارای انواع مختلف و متفاوتی است که برخی از آنها دارای کاربری عمومی و برخی نیز برای تهیه شیرینی‌های خاص به کار می‌رود. از جمله این آرد ها می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.

آرد شیرینی پزی

این آرد نوعی آرد سفید است که میزان پروتئین کمی داشته و از گندم نرم تهیه و تولید می‌شود. مصرف عمده این آرد برای کاربری‌های قنادی و شیرینی پزی است.

آرد نول یا آرد سه صفر

یکی دیگر از انواع آردهای مناسب برای شیرینی پزی آرد نول می‌باشد. در تهیه و فراوری این آرد، مراحل سبوس گیری به گونه‌ای انجام می‌شود که میزان سبوس آن حداقل باشد‌. مشتری اصلی این آرد، قنادی‌ها و شیرینی پزی‌های سطح شهرها هستند.

آرد ستاره

آرد ستاره یکی دیگر از آردهای مورد استفاده در حوزه شیرینی پزی و تولید انواع نان فانتزی و دونات محسوب می‌شود. درصد سبوس گیری در این مدل از آرد در حدود ۱۸ درصد است. این امر سبب شده که شیرینی‌های تهیه شده از این آرد دارای بافت انعطاف پذیر و اسفنجی باشند.

آرد نخودچی

آرد نخودچی، یکی از انواع آرد شیرینی پزی با کاربری خاص به حساب می‌آید. این آرد برای تولید شیرینی نخودچی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

آرد برنجی

آرد برنجی از آسیاب نمودن برنج خام به دست می‌آید. از این آرد برای تولید انواع نان یا شیرینی برنجی و فرنی استفاده می‌شود.

از کجا میتونم آرد شیرینی پزی بخرم؟

حال که با انواع آرد شیرینی پزی آشنا شدید، می‌خواهیم شما را با بهترین فروشگاه‌های عرضه کننده آردهای با کیفیت شیرینی پزی آشنا کنیم. شما می‌توانید آرد مورد استفاده برای کارهای شیرینی پزی خود را از فروشگاه‌های معتبری همچون دیجی‌کالا، باسلام و ترب خریداری نموده و محصول خود را از طریق راه های پستی تحویل بگیرید

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *