رضیم
رضیم
چه کنیم روغن فلافل کف نکند ؟ (2 نکته ساده)

چه کنیم روغن فلافل کف نکند ؟ (2 نکته ساده)

چه کنیم روغن فلافل کف نکند

یکی از مشکلاتی که در هنگام سرخ کردن فلافل پیش می آید، کف کردن روغن است. هنگامی که غذا را سرخ می کنید باید دقت کنید تا روغن کف نکند زیرا کف کردن روغن باعث کاهش کیفیت غذای سرخ کرده می شود و در نهایت منجر به سوختن روغن شما می شود.

در ادامه با ما همراه باشید تا برای شما بگوییم چه نکاتی را باید رعایت کنید تا روغن شما در هنگام سرخ کردن این غذا کف نکند.

نکاتی که باید رعایت کنیم تا روغن فلافل در هنگام سرخ کردن کف نکند

1-روغن از قبل استفاده شده: اولین چیزی که باعث کف کردن روغن می شود این است که بعضی مواقع برای این که در مصرف روغن صرفه جویی شود از روغنی که قبلا توسط آن غذا را سرخ کرده اید، دو مرتبه برای سرخ کردن فلافل ها استفاده می کنید. این امر موجب کف کردن روغن می شود.

2-داغ نشدن روغن: در صورتی که قبل از داغ شدن روغن فلافل ها را اضافه کنید، باعث کف کردن روغن می شود. همچنین دقت کنید اگر بیش از اندازه روغن داغ شود بعد به آن مواد را اضافه کنید، علاوه بر این که موجب کف کردن روغن می شود، موجب سوختن غذا هم می شود.

3-استفاده از روغن بی کیفیت: در صورتی که روغن شما بی کیفیت و یا آلوده باشد، منجر به کف کردن غذا می شود.

4-استفاده از تخم مرغ در مواد فلافل: در صورتی که در مواد فلافل از تخم مرغ استفاده کرده اید، سفیده تخم مرغ باعث کف کردن روغن می شود.

5-کثیف بودن ماهیتابه یا قابلمه ای که در آن قصد سرخ کردن مواد را دارید: دقت کنید که حتما قابلمه یا ماهیتابه ای که برای سرخ کردن انتخاب می کنید، تمیز باشد. اگر تابه یا قابلمه شما به خوبی شسته نشده باشد و حاوی کثیفی باشد، باعث می شود تا روغن شما کف کند.

علت های کف کردن روغن در هنگام سرخ کردن غذا

سخن آخر

برای اینکه روغن فلافل شما کف نکند تا کیفیت غذا پایین نیاید، نکاتی را باید رعایت کنید. در قسمت بالا تمامی این نکات را برای شما توضیح داده ایم. با استفاده از این نکات می توانید فلافل هایی با کیفیت بالا و سالم درست کنید و نوش جان کنید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین اپلیکیشن آموزش آشپزی و شیرینی پزی
بیش از 5000 کاربر فعال آکادمی رضیم
0 تا 100 رسپی ها ویدئویی