رضیم
رضیم
چگونه شوری کوکو سبزی را بگیریم ( 2 نکته ساده)

چگونه شوری کوکو سبزی را بگیریم ( 2 نکته ساده)

چگونه شوری کوکو سبزی را بگیریم

در مواقعی که غذا شور می شود، می توانید از ترفند هایی استفاده کنید و شوری غذا را بگیرید. برای مثال زمانی که کوکو سبزی تان شور می شود می توانید شوری آن را برطرف کنید.

در ادامه با ما همراه باشید تا برای شما ترفند ها و نکاتی که  می توانید با آن شوری کوکو سبزی را بگیرید، توضیح دهیم.همراه سایت آموزش آشپزی رضیم باشید.

نکاتی که می توان با آ شوری غذا را بگیرید

اضافه کردن تخم مرغ: در صورتی که مواد کوکو سبزی تان شور شده بود، می توانید به مواد تخم مرغ اضافه کنید. با اضافه کردن تخم مرغ ، شوری غذا برطرف می شود و بعد از پخته شدن غذا با خیال راحت می توانید غذا را میل کنید.

اضافه کردن سبزی: اگر مواد کوکو سبزی تان شور شده بود می توانید مقداری سبزی به مواد اضافه کنید تا شوری غذا برطرف شود.

اضافه کردن زرشک: اگر مواد کوکو سبزی تان شور شده بود می توانید مقداری زرشک به مواد اضافه کنید. چون طعم زرشک ترش است و باعث برطرف کردن شوری غذا می شود.

میل کردن کوکو به همراه ماست: اگر بعد از پخته شدن غذا متوجه شوری غذا شدید، می توانید کوکو را به همراه ماست میل کنید. ماست باعث می شود متوجه شوری غذا نشوید.

میل کردن کوکو به همراه گوجه فرنگی: در صورتی که بعد از پخته شدن کوکو متوجه شوری غذا شدید، می توانید کوکو را به همراه گوجه فرنگی بی نمک میل کنید تا شوری غذا برطرف شود.

میل کردن کوکو به همراه برنج: اگر بعد از پخته شدن کوکو سبزی متوجه شوری غذا شدید، می توانید کوکو را به همراه برنج بی نمک میل کنید. از آن جایی که برنج بی نمک است باعث می شود تا شوری کوکو خنثی شود.

سخن آخر

در بعضی مواقع امکان دارد غذا شور شود که نکات و ترفند هایی وجود دارد که می توان با استفاده از آن ها شوری غذا را بگیرید. در صورتی که کوکو سبزی هایتان شور شده بود، می توانید از نکات و ترفند هایی که در قسمت بالا به صورت کامل توضیح داده ایم، استفاده کنید. با استفاده از این نکات می توانید شوری غذا را بگیرید و نوش جان کنید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *