رضیم
رضیم
چند شیرینی خوشمزه برای مهمانی (5 مدل)

چند شیرینی خوشمزه برای مهمانی (5 مدل)

چند شیرینی خوشمزه برای مهمانی

تهیه شیرینی خانگی یک فعالیت هیجان‌انگیز و پرطرفدار در بین خانم های ایرانی است. بسیاری از افراد تمایل دارند تا در صورت امکان، به‌جای خرید شیرینی از شیرینی‌فروشی‌ها، در منزل تهیه و امتحان کنند. با این وجود درست‌کردن برخی از شیرینی‌ها به آن سادگی که ما فکر می‌کنیم، نیست. به همین دلیل ممکن است تهیه و درست‌کردن این کیک‌ها در خانه، ما را به آن نتیجه‌ای که می‌خواهیم بگیریم، نرساند.

در چنین وضعیتی بهتر است تا انواع مختلفی از شیرینی خوشمزه را برای تهیه در منزل انتخاب نمایید. این شیرینی‌ها باید در کنار اینکه بتوان آنها را به راحتی تهیه کرد، باعث شوند که لحظات خوشی را برای شما، چه در تهیه نمودن کیک و چه در میل نمودن آن کنار عزیزانتان رقم بزنند.

اگر فکر می‌کنید که با انواع شیرینی خانگی خوشمزه آشنایی ندارید، ادامه مطلب را مطالعه کنید که به شما برخی شیرینی‌های ساده را معرفی نموده‌ایم.

شیرینی فنجونی مغزی

شیرینی فنجونی مغزی (آماده و ساده)

این شیرینی خوشمزه، خیلی سریع و راحت آماده میشود و نیاز به پخت و آماده کردن مواد ندارد.

درست کردن این شیرینی نیم ساعت زمان میبره و بعد از نیم ساعت داخل یخچال گذاشتن هم میتونید نوش جان کنید.

آموزش شیرینی فنجونی مغزی

شیرینی برش بادام

شیرینی برش بادام

این شیرینی فوق العاده خوشمزه و خاص نیاز به فر ندارد و فقط لازم است مواد به اندازه دقیق با هم مخلوط شوند.

زمان آماده کردن این شیرینی 1 ساعت، که بعد از اماده شدن باید 12 ساعت داخل یخچال بذارید، و بعد به صورت اسلایس برش بدین و نوش جان کنید.

میخوام بخونم
برای شیرینی پنجره ای چه نشاسته ای خوبه؟ (2 نکته ساده)

آموزش شیرینی برش بادام

شیرینی نخودی فانتزی

شیرینی نخودی فانتزی

این شیرینی خوشمزه با کمی دقت سریع و راحت آماده میشود و نیازی به فر ندارد.

آماده کردن این شیرینی 1 ساعت زمان میبره و در آخر هم بعد از 20 دقیقه داخل یخچال رفتن آماده میشود که نوش جان کنید

آموزش شیرینی نخودی فانتزی

شیرینی کشمشی

شیرینی کشمشی یکی از انواع شیرینی خوشمزه است که می‌توانید آن را به راحتی در منزل و با کمترین امکانات تهیه نمایید. دستور پخت این شیرینی بسیار ساده بوده و پس از تهیه مواد اولیه و مخلوط‌کردن آنها بر طبق دستور استاندارد، آنها را داخل فر قرار دهید. بعد از نیم ساعت، شیرینی شما آماده خواهد شد.

کیک یزدی

یکی دیگر از گزینه‌های قابل‌انتخاب برای تهیه یک کیک و یا شیرینی خوشمزه ، کیک یزدی خواهد بود. در کشورمان کمتر کسی را می‌توان یافت که این شیرینی را نخورده و یا به آن علاقه مند نباشند. شما می‌توانید این شیرینی خوشمزه را با ساده‌ترین دستور پخت برای خود و عزیزانتان آماده نمایید.

شیرینی نارگیلی

شیرینی نارگیلی دیگر از گزینه‌های قابل انتخاب برای تهیه یک شیرینی خوشمزه در منزل است. در این شیرینی از پودر نارگیل برای ایجاد طعم نارگیل در داخل کیک استفاده می‌شود.

ویفر خانگی با نان میکادو

ویفر خانگی با نان میکادو یکی از پرطرفدارترین شیرینی‌های ساده خانگی است. برای تهیه این ویفر لازم است تا فقط بخش کرم آن را در اجاق‌گاز آماده کرده و بر روی نان میکادو قرار دهید. در ادامه پس از خنک‌شدن شیرینی آن را برش داده و می‌توانید نوش‌جان نمایید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *