رضیم
رضیم
برای نرم شدن پاستیل چه باید کرد ؟ ( 2 نکته ساده)

برای نرم شدن پاستیل چه باید کرد ؟ ( 2 نکته ساده)

برای نرم شدن پاستیل چه باید کرد ؟

پاستیل از جمله خوراکی هایی به شمار می رود که طعم های زیادی دارد. بسیاری از افراد این خوراکی را به صورت روزانه استفاده می کنند. یکی از مهمترین نکاتی که برای نگهداری از این خوراکی اهمیت دارد این است که در جای گرم آن را قرار ندهید. دقت داشته باشید که  این خوراکی باید در قفسه های دور از تابش مستقیم خورشید قرار بگیرد.همراه سایت آموزش آشپزی رضیم باشید.

نکاتی برای نرم نگه داشتن پاستیل های خوشمزه

بعد از اینکه پاستیل از بسته بندی اش خارج شد باید آن را در ظرف هایی که درب دار هستند نگهداری نمایید. حالت چسبندگی این خوراکی خوشمزه زمانی که در معرض گرد و غبار و آلودگی محیط باشد امکان دارد به طور کلی از بین برود. هرگز مدل های فله ای این خوراکی را خریداری نکنید، چرا که بهداشتی نیستند و سریع خشک می شوند.

ترفندهای نرم کردن پاستیل

اگر می خواهید بعد از خشک شدن  پاستیل آن را نرم کنید باید ترفند‌های متفاوت نرم کردن این خوراکی را یاد بگیرید. در صورتی که این خوراکی خشک شود به راحتی قابل استفاده نخواهد بود. اگر شما مایل باشید می توانید این خوراکی را همراه با چای میل کنید. در صورتی که نخواهید نمونه خشک شده این خوراکی را میل کنید می توانید آن را درون ژله قرار دهید. بسیاری از افراد تکه های این خوراکی را درون ژله قرار می‌ دهند تا نرم شوند. با نرم شدن هر یک از قطعات این خوراکی شما می ‌توانید همراه با ژله آنها را میل کنید.

دقت داشته باشید که زمان خشک شدن پاستیل نباید آن را درون آب جوش بیندازید. بسیاری از افراد برای اینکه این خوراکی نرم شود آن را درون آب جوش قرار می دهند. آب جوش حالت چسبندگی و خوشمزگی این خوراکی را از بین می برد. در واقع شما نباید از آب یا آب جوش برای نرم کردن این خوراکی استفاده نمایید. یکی از روش هایی که برای نرم کردن خوراکی مورد نظر به کار گرفته می ‌شود این است که آن را در بسته بندی های مخصوص قرار دهید تا رطوبت لازم را دریافت کند. همچنین استفاده از این خوراکی در ژله یکی دیگر از راهکارهای نرم کردن آن است.

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *