رضیم
رضیم
برای مرغ سوخاری از چه آردی استفاده کنیم ؟ ( 2 نکته ساده)

برای مرغ سوخاری از چه آردی استفاده کنیم ؟ ( 2 نکته ساده)

برای مرغ سوخاری از چه آردی استفاده کنیم ؟

اگر می خواهید مرغ سوخاری خوشمزه ای را بپزید باید از آرد سوخاری مناسب استفاده نمایید. محبوب ترین مرغ های سوخاری که در بسیاری از رستوران ها سرو می شوند مرغ های سوخاری پولکی می باشند. برای سرخ کردن مرغ های پولکی از آرد سفید استفاده می کنند. در واقع باید بدانید که شما می توانید بین انواع آرد سوخاری، تنها از آرد سفید استفاده کنید تا مرغ سرخ شده خوشمزه ای را آماده نمایید.همراه سایت آموزش آشپزی رضیم باشید.

موارد مورد نیاز برای تهیه مرغ سوخاری

در دستور های خانگی مرغ سوخاری بسیاری از خانم ها از پودر پانکو استفاده می کنند. مواد مورد نیاز برای تهیه مرغ خوشمزه سوخاری شده را باید بشناسید تا بتوانید از آنها به صورت اصولی استفاده کنید. شما برای تهیه این غذا می توانید از ران و سینه مرغ استفاده نمایید. ماست چکیده، آرد سفید، پیاز، پودر پیاز معطر، پودر سیر، ادویه های گوناگون و … مهمترین موادی هستند که برای تهیه این غذا استفاده می شوند.

در مرحله اول جهت تهیه مرغ سوخاری باید پیاز را پوست بگیرید و به طور کامل بشویید. پس از آن پیازها را به صورت خلالی خرد کنید. کاسه مناسبی را انتخاب کرده و پیازها را درون کاسه بریزید. در مرحله بعدی سبزیجات معطر را می توانید درون کاسه بریزید. در ادامه ماست را همراه با زعفران دم کرده به مواد قبلی اضافه نمایید. در این مرحله می توانید از فلفل سیاه و نمک استفاده کنید.

تهیه خوشمزه ترین مرغ سوخاری

در مرحله اصلی که مربوط به پخت مرغ سوخاری می باشد باید مواد را به طور کامل مخلوط کنید تا یکدست شوند. پس از آنکه ران و سینه مرغ را درون کاسه ریختید باید به خوبی آنها را طعم دار نمایید. قطعات درشت مرغ به طور کامل باید مزه بگیرند. برای سرخ کردن مرغ باید باید هر یک از تکه های مرغ که طعم دار شده اند را به مدت ۲ الی ۴ ساعت درون یخچال نگه دارید. در مرحله بعدی آرد و ادویه ها را با قاشق ترکیب کنید تا به طور کامل یکدست گردند. پس از آن تکه های مرغ را درون ادویه ها طعم دار کنید و سپس سرخ شان نمایید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *