رضیم
رضیم
برای لعاب انداختن سوپ جو چه کنیم ؟ ( 2 نکته ساده)

برای لعاب انداختن سوپ جو چه کنیم ؟ ( 2 نکته ساده)

برای لعاب انداختن سوپ جو چه کنیم ؟

سوپ جو به عنوان یکی از محبوب ترین سوپ هایی می باشد که بسیاری از افراد آن را برای وعده های غذای متنوع می پزند. برخی از افرادی که مایل هستند لعاب بیشتری را به این سوپ ببخشند باید در مورد هر یک از مواردی که مربوط به لعاب انداختن سوپ است اطلاعات بیشتری کسب نمایند. این سوپ را به عنوان یکی از غذاهای کامل می شناسند که اگر به خوبی آن را آماده کنید می توانید در یک وعده غذایی از آن استفاده نمایید.همراه سایت آموزش آشپزی رضیم باشید.

مواد لازم برای تهیه سوپ جو

مواد لازم برای سوپ جو را باید به صورت اصولی استفاده کنید تا لعاب سوپ بیشتر شود. پیاز، روغن مایع، سینه مرغ، جعفری خرد شده، جو پوست کنده، رب، نمک و انواع ادویه به عنوان مهمترین موادی هستند که برای تهیه سوپ مورد استفاده قرار می دهند. ابتدا باید جو پوست کنده را در آب بخیسانید و حدود ۶ ساعت آن را کنار بگذارید. پس از آن می توانید جو پوست کنده را درون قابلمه مناسبی بریزید و آن را روی حرارت بگذارید. حرارت قابلمه باید متعادل باشد و هر چند دقیقه یکبار باید مواد را هم بزنید.

در مرحله بعدی نیاز است که پیازها را پوست بگیرید و آن را به صورت نگینی خرد کنید. قابلمه ای که جهت تهیه سوپ جو در نظر می گیرید باید اندازه مناسبی داشته باشد. یک قاشق غذاخوری روغن مایع می توانید به مواد اضافه نمایید. در صورتی که روغن بیش از اندازه را برای تهیه سوپ استفاده کنید، سوپ چرب می شود. پیازهای خرد شده را درون قابلمه بریزید و به خوبی تفت دهید. پس از آن می توانید هویج را به صورت نگینی خرد کرده یا اینکه با رنده درشت آن را رنده نمایید هویج ها را با پیاز تفت دهید و به مواد اصلی اضافه نمایید.

نکاتی برای لعاب انداختن سوپ جو

بعد از اینکه مواد اصلی را به خوبی تفت دادید می توانید از فلفل سیاه، زردچوبه و ادویه های دیگری که مایل هستید برای تهیه سوپ جو استفاده نمایید. سینه مرغ که ریش ریش شده است را همراه پیاز تفت دهید تا سرخ شود. در اگر می‌ خواهید لعاب سوپ بیشتر می توانید مقداری رشته سوپی درون سوپ خرد کنید و به آن اضافه نمایید. این روش موجب لعاب انداختن سوپ می شود.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *