رضیم
رضیم
یک کیلو شیرینی خامه‌ای چند عدد است ؟

یک کیلو شیرینی خامه‌ای چند عدد است ؟

یک کیلو شیرینی خامه‌ای چند عدد است ؟

در صورتی که برای پذیرایی از مهمانان خود تمایل به تهیه نمودن شیرینی دارید، یکی از انتخاب‌های شما شیرینی خامه‌ای خواهد بود. شیرینی های خامه‌ای که ترکیبی از کیک‌های فراوری شده به همراه لایه و یا لایه‌هایی از خامه هستند، افراد بسیاری را در نگاه اول با خود جذب می‌کنند. حتی به گونه اینکه برخی افراد توانایی کنترل برای ممانعت از مصرف بیشترین شیرینی نخواهند داشت.

در چنین شرایطی، افرادی که تمایل دارند تا میزبانی مناسبی را برای میهمانان خود ترتیب بدهند، می‌توانند شیرینی خامه‌ای را برای پذیرایی انتخاب کنند. با این حال، ممکن است سؤالی پیش بیاید، مبنی بر اینکه یک کیلوگرم از شیرینی های خامه‌ای حاوی چند عدد شیرینی خواهد بود. در ادامه، به پاسخ این سؤال می‌پردازیم.

آیا شیرینی خامه‌ای انتخاب مناسبی برای پذیرایی در میهمانی است؟

شیرینی خامه‌ای به دلیل اینکه از مواد بیشتری در ترکیباتش استفاده شده است، نگهداری مشکل‌تری نسبت به شیرینی خشک دارد. این شیرینی‌ها معمولاً در اندازه‌های بزرگ ارائه می‌شوند. چنین امری سبب می‌شود تا برای پذیرایی با این نوع شیرینی، نیاز باشد تا ظروفی برای صرف این نوع شیرینی برای همه میهمانان در نظر گرفته شود. درحالی‌که اگر به‌جای این نوع شیرینی، از شیرینی خشک استفاده می‌کردیم، نیاز به ظروف کمتری داریم.

در چنین شرایطی، اگر باز هم می‌خواهید تا شیرینی خامه‌ای را برای پذیرایی از مهمانان خود انتخاب کنید، توصیه می‌شود تا مدل‌های کوچک‌تر را برای پذیرایی راحت‌تر انتخاب کنید. انتخاب شیرینی‌های کوچک‌تر، باعث می‌شود که میهمانان ما بتوانند با راحتی بیشتری شیرینی را میل نمایند.

یک کیلو شیرینی خامه‌ای چه تعداد شیرینی دارد؟

حال می‌خواهیم بدانیم که در صورت تمایل برای خرید شیرینی خامه‌ای برای پذیرایی از میهمانانمان، چند کیلو لازم خواهد بود. برای پاسخ به این سؤال باید بگوییم که با خرید هر کیلوگرم از این نوع شیرینی، تعدادی از این شیرینی‌ها در داخل یک جعبه مناسب قرار داده می‌شود. اینکه بگوییم دقیقاً چه تعداد از این شیرینی‌ها در داخل یک جعبه قرار می‌گیرد، بستگی به‌اندازه و وزن شیرینی دارد.

اکثر شیرینی‌های خامه‌ای موجود در قنادی‌ها در بازه وزنی ۴۰ تا ۶۰ گرم قرار می‌گیرند. در چنین شرایطی تعداد شیرینی موجود در یک جعبه یک کیلوگرمی، چیزی در حدود ۱۵ تا ۲۵ عدد خواهد بود. با درنظرگرفتن این مقدار، خواهید توانست تا تعداد و مقدار شیرینی مناسب را برای میهمانان خود تخمین زده و شیرینی را خریداری نمایید.

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *