رضیم
رضیم
چگونه همبرگر آبدار درست کنیم ؟ ( 2 نکته ساده)

چگونه همبرگر آبدار درست کنیم ؟ ( 2 نکته ساده)

چگونه همبرگر آبدار درست کنیم ؟

اگر می خواهید همبرگر آبدار و خوشمزه ای را آماده کنید باید دستورالعمل دقیق آماده سازی این غذا را یاد بگیرید. بسیاری از افراد برای تهیه این غذا از پیاز های رنده شده استفاده می کنند. برای اینکه غذای شما آبدار شود بهتر است که پیاز خرد شده را مورد استفاده قرار دهید. استفاده از پیاز خرد شده کمک می ‌کند تا غذایتان آبدار گردد. یکی از مهمترین نکاتی که برای پخت همبرگر آماده اهمیت دارد این است که از فلفل دلمه آسیاب شده استفاده کنید. اگر فلفل دلمه ای های آسیاب شده را درون گوشت همراه با جعفری به کار بگیرید بدون شک بافت همبرگر خوشمزه تر می شود.همراه سایت آموزش آشپزی رضیم باشید.

مراحل دقیق تهیه همبرگر آبدار

همبرگرهای خوشمزه را می توانید با انواع سس ها سرو کنید تا از طعم غذا لذت ببرید. برای تهیه همبرگر آبدار و خوشمزه باید مراحل دقیق تهیه این غذا را یاد بگیرید. جعفری و نعنا را به طور کامل بشویید و خشک کنید. پس از آن تمامی مواد را درون غذاساز بریزید و آسیاب نمایید. پیاز را پوست بگیرید و آن را به صورت ریز خرد کنید. همراه با پیاز می توانید سیر را مورد استفاده قرار دهید. گوشت چرخ کرده را همراه با موادی که معرفی کردیم باید ترکیب کرده و به خوبی ورز دهید. ورز دادن گوشت همبرگر باید تا اندازه‌ای باشد که مواد به طور کامل با یکدیگر ترکیب گردند.

برای اینکه همبرگر به دست شما نچسبد می توانید از دستکش استفاده کنید. در صورتی که می خواهید همبرگر آبدار و خوشمزه ای را آماده کنید باید دستورالعمل بیان شده را به طور کامل اجرا نمایید. شما می توانید در ماهیتابه و فر انواع همبرگر هایی که مغز پخت شده‌ اند را آماده کنید.

نکاتی برای تهیه همبرگر آبدار

یکی از مهمترین نکاتی که برای تهیه همبرگر آبدار اهمیت دارد این است که غذا را روی حرارت ملایم بپزید. شما باید هر چند دقیقه یک بار همبرگر را برگردانید تا دو طرف همبرگر به طور کامل پخته شود. همبرگر ها را می توانید حدود ۴ دقیقه آماده کنید و با استفاده از سس و چاشنی های متفاوت غذا را میل کنید. هر یک از نکات تهیه این غذا را یاد بگیرید تا غذایتان آبدارتر شود.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین اپلیکیشن آموزش آشپزی و شیرینی پزی
بیش از 5000 کاربر فعال آکادمی رضیم
0 تا 100 رسپی ها ویدئویی