رضیم
رضیم
چگونه با پاستیل آبنبات درست کنیم ؟ ( 2 نکته ساده)

چگونه با پاستیل آبنبات درست کنیم ؟ ( 2 نکته ساده)

چگونه با پاستیل آبنبات درست کنیم ؟

امروزه بسیاری از افراد با استفاده از پاستیل هایی که خشک شده اند اقدام به درست کردن آبنبات می ‌نمایند. آبنبات میوه ای به عنوان خوراکی خوشمزه ای شناخته می شود که بسیاری از افراد آن را به صورت خانگی تهیه می‌ کنند. برای تهیه آبنبات میوه ای باید تمامی نکاتی که ضروری است را بشناسید تا آبنبات خوشمزه ای را تهیه نمایید.همراه سایت آموزش آشپزی رضیم باشید.

مراحل تهیه آبنبات با پاستیل

پاستیل های خشک شده را باید برای درست کردن آبنبات میوه ای درون آب جوش بریزید تا به طور کامل حل شوند. برای حل کردن خوراکی های خشک شده باید آب جوش را با خوراکی ها ترکیب کرده و اجازه دهید حدود ۱۵ دقیقه مواد درون آب حل شوند. بسیاری از افراد رنگ خوراکی و شکر را برای تهیه آبنبات های میوه ای مورد استفاده قرار می دهند.

برای تهیه کردن آبنبات های میوه ای باید ابتدا پاستیل های خشک شده را به اندازه دلخواه در ظروف متفاوت بریزید. برای اینکه آبنبات های میوه های خوشمزه ای را آماده کنید نیاز است که از قالب های مناسب استفاده نمایید. انواع خوراکی های خشک شده که با طعم پرتقال، سیب و دیگر میوه ها هستند برای درست کردن آبنبات گزینه مناسبی می باشند. در ادامه می توانید شکر و آب را با خوراکی های خشک شده که درون آب حل گشته ‌اند ترکیب کنید. اجازه دهید که تمامی مواد روی حرارت بمانند تا به طور کامل داغ شوند. صبر کنید تا دانه های شکر درون محلول حل گردد.

روش تهیه آبنبات با پاستیل

اگر مایل هستید پاستیل های زیادی را آبنباتی نمایید باید به نسبت یکسان میزان آب و شکر توجه نمایید. میوه هایی که از قبل برش داده اید را می توانید درون قابلمه بریزید و سپس زیر حرارت را کم نمایید. در این مرحله باید اجازه دهید تا میوه به حالت شربتی برسد. بر اساس نوع میوه شما به ۲۰ الی ۴۵ دقیقه زمان نیاز دارید. اگر شربت غلیظ و قهوه‌ ای باشد برش های میوه بعد از اینکه از شربت خارج می گردند آبنباتی تر می شوند. برش های میوه را از درون شربت خارج کنید و آنها را روی ورقه سیلیکونی بگذارید. پس از آن اجازه دهید که مواد آبنبات سرد شود و آن را درون قالب هایی که مایل هستید بریزید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین اپلیکیشن آموزش آشپزی و شیرینی پزی
بیش از 20 رسپی اختصاصی و حرفه ای
0 تا 100 رسپی ها ویدئویی