رضیم
رضیم
چگونه مرغ سوخاری را مزه دار کنیم ؟ ( 2 نکته ساده)

چگونه مرغ سوخاری را مزه دار کنیم ؟ ( 2 نکته ساده)

چگونه مرغ سوخاری را مزه دار کنیم ؟

برای مزه دار کردن مرغ سوخاری باید نکات زیادی را رعایت کنید. امروزه بسیاری از افراد این غذای خوشمزه را در منزل آماده می کنند. قبل از اینکه به سراغ سرخ کردن تکه های مرغ بروید باید نکات زیادی را رعایت کنید تا بوی زهم مرغ از بین برود.همراه سایت آموزش آشپزی رضیم باشید.

نکاتی برای مزه دار کردن مرغ سوخاری

یکی از مهمترین نکاتی که برای مزه دار کردن مرغ سوخاری اهمیت دارد استفاده از ادویه های مناسب می باشد. با توجه به حجم مرغ هایی که می خواهید سرخ کنید باید تکه های مرغ را با تخم مرغ، آرد و پودر سوخاری مزه دار نمایید. تخم مرغ ها را در کاسه بزرگی بریزید و به طور کامل هم بزنید تا تخم مرغ ها کف کنند. ادویه ‌هایی مانند فلفل سیاه، پودر کاری، فلفل قرمز، زنجبیل، نمک و … را با یکدیگر ترکیب نمایید. هر یک از ادویه ها را می توانید درون تخم مرغ های هم زده شده بریزید و پس از آن تکه های مرغ را درون مواد بیندازید.

با دو دست خود باید مواد و تخم مرغ ها را با یکدیگر ترکیب نمایید. این مسئله که تکه های مرغ به طور کامل با مایعی که آماده کرده ‌اید ترکیب شوند بسیار مهم است. برای اینکه مرغ سوخاری خوشمزه ای را آماده کنید باید از پودر پانکو استفاده نمایید. پودر پانکو به عنوان یکی از بهترین پودر هایی است که ظاهر بی نظیری را به مرغ ها می بخشد. در صورتی که می خواهید مزه مرغ ترد و خوشمزه شود می توانید از پودر پانکو در منزل استفاده نمایید. شما می توانید به راحتی با استفاده از این پودر سوخاری، غذای خوشمزه ای را آماده نمایید.

نیم پز کردن مرغ برای خوشمزه شدن مرغ سوخاری

یکی از مهمترین نکاتی که برای آماده سازی مرغ سوخاری اهمیت دارد این است که مرغ ها را قبل از سرخ کردن آب پز نمایید. در صورتی که مرغ ها نیم پز شوند می توانید آنها را سرخ کرده و از بافت ترد آنها لذت ببرید. بسیاری از افراد بدون نیم پز کردن تکه های مرغ را درون پودر سوخاری قرار می‌ دهند. باید بدانید که با آب پز کردن مرغ، سرخ کردن مرغ در کمترین بازه زمانی انجام می شود.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *