رضیم
رضیم
چه خیاری برای خیار شور مناسب است ؟ ( 2 نکته ساده)

چه خیاری برای خیار شور مناسب است ؟ ( 2 نکته ساده)

چه خیاری برای خیار شور مناسب است ؟

یکی از مهمترین نکاتی که برای تهیه خیار شور اهمیت دارد این است که بهترین خیارها را مورد استفاده قرار دهید. امروزه بسیاری از افراد مایل هستند در منزل خود خیارشور خوشمزه و ترد را آماده کنند. برای آماده کردن خیارشور های خوشمزه و ترد نیاز است که به برخی از نکات مهم دقت داشته باشید. بهترین خیار هایی که می توانید برای تهیه خیارشور مورد استفاده قرار دهید نمونه های بوته ای هستند. خیار هایی که گلخانه ای می باشند برای تهیه خیارشور گزینه مناسبی به شمار نمی روند. خیار های قلمی و بوته ای را می توانید به عنوان بهترین نوع خیار هایی که برای تهیه خیارشور استفاده می ‌شوند خریداری کنید.همراه سایت آموزش آشپزی رضیم باشید.

بررسی سالم بودن خیارها برای تهیه خیار شور

توجه داشته باشید که برای آماده سازی خیار شور نیاز است که سالم بودن خیارها را به طور کامل مورد بررسی قرار دهید. خیارهایی که زدگی دارند انتخاب مناسب برای تهیه خیارشور شناخته نمی شوند. برخی از خیار هایی که به تازگی رشد کرده اند را نباید برای تهیه خیارشور استفاده کنید. در واقع باید رشد خیار ها به طور کامل انجام گردد و سپس آنها را برای تهیه خیارشور استفاده نمایید.

یکی از مهمترین نکاتی که برای تهیه خیار شور اهمیت دارد این است که خیار های کوچک را استفاده نمایید. در واقع با استفاده از خیار های کوچک، خیارشور شما خوشمزه و ترد می شود. در صورتی که مایل هستید خیارشور خوشمزه ای را آماده کنید باید تمامی ترفند هایی که مربوط به آماده ‌سازی خیارشور می باشد را رعایت نمایید.

نکاتی برای تهیه خیار شور خوشمزه

یکی از مهمترین نکاتی که شما برای آماده سازی خیار شور باید به آن دقت داشته باشید این است که مواد مورد نیاز را به صورت اصولی استفاده کنید. اگر شما مقدار آب زیادی را برای تهیه خیارشور استفاده می نمایید باید نمک و سرکه را بر اساس حجم آب، درون آب جوشیده حل کنید. توجه داشته باشید که برای ۱۴ لیوان آب می توانید از یک لیوان نمک استفاده کنید. مقدار سرکه ای را هم برای تهیه خیارشور استفاده می کنید باید با حجم نمک مطابقت دهید. در این صورت خیار شور طعم خوبی خواهد داشت.

اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین اپلیکیشن آموزش آشپزی و شیرینی پزی
بیش از 5000 کاربر فعال آکادمی رضیم
0 تا 100 رسپی ها ویدئویی