رضیم
رضیم
چطور کوکو سبزی پف میکند ( 2 نکته ساده)

چطور کوکو سبزی پف میکند ( 2 نکته ساده)

چطور کوکو سبزی پف میکند

یکی از راحت ترین غذا هایی که می توان آن را در عرض کمتر از یک ساعت درست کرد، کوکو سبزی است. دستور پخت این غذا بسیار ساده است. اما برای اینکه کوکو سبزی هایتان پف کند تا شکل و طعم بهتری داشته باشد، نکاتی را باید رعایت کنید.

در ادامه با ما همراه باشید تا نکات لازم، برای اینکه این غذای خوشمزه پف کند را برای شما توضیح دهیم.همراه سایت آموزش آشپزی رضیم باشید.

نکاتی که برای پف کردن کوکو سبزی لازم است

آب سبزی ها را کاملا بگیرید: بعد از ضدعفونی کردن و شستشو سبزی ها، باید کاملا آب آن ها خشک شود. بعد از آن که آب سبزی کاملا گرفته شد، آن ها را داخل غذا ساز بریزید و خرد کنید. برای این که کوکو سبزی پف کند، حتما باید آب سبزی ها گرفته شود.

تخم مرغ زیاد: یکی از نکاتی که باعث می شود کوکو سبزی پف کند، تخم مرغ زیاد است. باید مقدار تخم استفاده شده در غذا زیاد باشد.

بیشتر بودن مقدار تخم مرغ از سبزی: یکی دیگر از مواردی که باعث پف کردن این غذا می شود، زیاد بودن مقدار تخم مرغ از سبزی است. در صورتی که مقدار تخم مرغ بیشتر از سبزی باشد، کوکو سبزی بسیار پف می کند، همچنین طعم این غذا بهتر می شود.

استفاده از بکینگ پودر: مورد بعدی که باعث پف کردن غذای شما می شود، استفاده از بکینگ پودر است. بعد از اینکه سبزی و تخم مرغ را به خوبی با هم مخلوط کردید، در مرحله آخر بکینگ پودر را اضافه کنید. در نهایت بکینگ پودر باعث می شود، این غذا بسیار پف کند.

برنداشتن در ماهیتابه: دقت کنید نکته دیگری که بسیار مهم است، بر نداشتن در ماهیتابه در نیم ساعت اول پخت کوکو سبزی است. در صورتی که در را بردارید، باعث می شود پف غذا بخوابد.

سخن آخر

کوکو سبزی غذایی بسیار آسان و راحت است. برای اینکه این غذا پف کند باید نکاتی را رعایت کنید. تمامی این نکات در قسمت بالا به صورت کامل توضیح داده شده است. شما می توانید با استفاده از این نکات، غذایی بسیار خوشمزه و پف دار تهیه کنید و نوش جان کنید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین اپلیکیشن آموزش آشپزی و شیرینی پزی
بیش از 5000 کاربر فعال آکادمی رضیم
0 تا 100 رسپی ها ویدئویی