رضیم
رضیم
چگونه تلخی کوکو سبزی را بگیریم ( 2 نکته ساده)

چگونه تلخی کوکو سبزی را بگیریم ( 2 نکته ساده)

چگونه تلخی کوکو سبزی را بگیریم

کوکو سبزی غذایی بسیار خوش عطر و طعم است. عطر و طعم این غذا وابسته به نوع سبزی انتخابی شما برای پخت این غذا است. در بعضی مواقع امکان دارد کوکو خیلی تلخ شود. در ادامه با ما همراه باشید تا برای شما نحوه گرفتن تلخی کوکو سبزی را به صورت کامل توضیح دهیم.همراه سایت آموزش آشپزی رضیم باشید.

چه چیز هایی باعث تلخ شدن کوکو سبزی می شود

در صورت استفاده از جعفری: بهتر است از سبزی جعفری در کوکو سبزی استفاده نکنید. زیاد ریختن مقدار جعفری در کوکو باعث تلخی کوکو می شود. با نریختن یا کم ریختن مقدار جعفری در غذا می توانید تلخی غذا را بگیرید.

در صورت زیاد ریختن سبزی ریحان: در صورتی که مقدار سبزی ریحان در کوکو شما زیاد باشد، باعث می شود تا غذایتان تلخ شود.

در صورتی که سبزی را زیاد سرخ کنید: دقت کنید اگر سبزی ها را در ابتدا خیلی سرخ کنید، باعث می شود تا کوکو سبزی تان تلخ شود. دقت کنید در حدی باید سبزی را سرخ کنید که مقداری رنگ آن عوض شود.

چگونه برطرف کردن تلخی کوکو سبزی

اضافه کردن تخم مرغ: در صورتی که مواد کوکو سبزی تان تلخ شده بود می توانید به غذا تخم مرغ اضافه کنید تا تلخی غذا برطرف شود.

اضافه کردن مقداری آرد: در صورتی که کوکویتان تلخ شده بود می توانید مقداری آرد به مواد اضافه کنید تا تلخی غذا برطرف شود.

اضافه کردن زرشک و نمک بیشتر: در صورتی که مواد کوکو تلخ شده بود می توانید به آن زرشک و نمک بیشتری اضافه کنید. اضافه کردن زرشک به دلیل طعم ترشی که دارد به همراه نمک می تواند تلخی کوکو را برطرف کند.

سخن آخر

کوکو سبزی غذایی بسیار خوش طعم است که طعم و بوی این غذا وابسته به سبزی آن است. در صورتی که کوکو یتان تلخ شد می توانید از راهکار ها و ترفند هایی که وجود دارد استفاده کنید. برای مثال می توانید مقدار تخم مرغ آن را بیشتر بریزید یا به مواد زرشک اضافه کنید. بقیه نکات به صورت کامل تر در قسمت بالا توضیح داده ایم، که می توانید با استفاده از این نکات تلخی غذا را بگیرید و نوش جان کنید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *