رضیم
رضیم
چگونه شوری فلافل را بگیریم ؟ (2 نکته ساده)

چگونه شوری فلافل را بگیریم ؟ (2 نکته ساده)

چگونه شوری فلافل را بگیریم

فلافل غذای تند و خوشمزه ای است که یکی از دلایلی که باعث خوشمزگی آن شده است، تندی این غذا است. در بعضی مواقع امکان دارد به علت حواس پرتی میزان نمک غذا زیاد شود و غذا خیلی شور شود. در اینصورت جای هیچ نگرانی ای نیست، زیرا ترفندهایی وجود دارد برای اینکه شوری غذا برطرف شود. در ادامه با ما همراه باشید تا برای شما ترفندهایی که می توان با آن شوری غذا را بگیرید توضیح دهیم.

نحوه گرفتن شوری فلافل

در صورتی که غذای شما خیلی شور شد می توانید با استفاده از یکی ترفند های زیر شوری غذا را برطرف کنید:

-اضافه کردن سیب زمینی: اگر احساس کردید مواد فلافل شما خیلی شور شده است می توانید به مواد مقداری سیب زمینی اضافه کنید. یکی از ترفند هایی که شوری غذا را می گیرد، اضافه کردن سیب زمینی به غذا است.

اضافه کردن آب: قبل از آنکه مواد فلافل را سرخ کنید، متوجه شدید که مواد شور شده است، می توانید به مواد مقداری آب اضافه کنید تا شوری غذا برطرف شود. دقت کنید مقدار آب زیاد نباشد زیرا باعث شل شدن مواد می شود.

اضافه کردن آرد: درصورتی که غذای شما شور شده بود می توانید به مواد فلافل مقداری آرد نخود چی یا آرد سفید اضافه کنید تا شوری غذا برطرف شود. دقت کنید مقدار آرد خیلی زیاد نشود زیرا باعث سفت شدن مواد می شود.

افزایش حجم مواد: در صورتی که احساس کردید مواد فلافل خیلی شور شده است، یکی از ترفند هایی که می توانید انجام دهید این است که مقداری از مواد اولیه را به حجم مواد خود اضافه کنید تا شوری مواد برطرف شود.

سرو غذا به همراه ترشی یا سالاد: در صورتی که فلافل های خود را سرخ کردید و متوجه طعم شوری آن شدید، غذا را به همراه سالاد یا ترشی میل کنید. میل کردن غذا به همراه سالاد یا ترشی باعث می شود تا کمتر طعم شوری غذا احساس شود.

 

سخن آخر

با انجام ترفند های بسیار راحت می توانید شوری غذا را بگیرید، تمامی این ترفند ها در قسمت بالا توضیح داده شده است. اگر غذای شما شور شده است با انجام این ترفند های می توانید شوری آن را بگیرید و نوش جان کنید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *