رضیم
رضیم
چگونه تندی فلافل را بگیریم ؟ (2 نکته ساده)

چگونه تندی فلافل را بگیریم ؟ (2 نکته ساده)

چگونه تندی فلافل را بگیریم

فلافل غذایی تند و بسیار خوشمزه است. یکی از دلایلی که باعث محبوبیت این غذا شده است، تند بودن طعم آن است. اما بعضی از افراد غذای تند مطابق با میل شان نیست. در ادامه با ما همراه باشید تا برای شما توضیح دهیم هنگامی که غذای شما خیلی تند شد، چه ترفند هایی را انجام دهید تا تندی آن را بگیرید.

بهترین ترفند هایی که می توانید تندی فلافل ها را بگیرید

در صورتی که طعم فلافل های شما خیلی تند شد، می توانید یکی از ترفند های زیر را انجام دهید تا تندی آن ها برطرف شود:

  1. اضافه کردن سیب زمینی: اولین و بهترین ترفندی که می توانید انجام دهید اضافه کردن سیب زمینی به مواد فلافل است. با اضافه کردن سیب زمینی به مواد، تندی غذا کم می شود و به حد نرمال می رسد. سپس بعد از قالب زدن مواد، می توانید قرص های فلافل را سرخ کنید و نوش جان کنید.
  2. اضافه کردن مقداری لیموترش: یکی دیگر از ترفند هایی که می توانید انجام دهید، اضافه کردن لیمو ترش به مواد فلافل است. با اضافه کردن لیمو ترش به مواد، طعم تند غذا گرفته می شود. می توانید بعد از قالب زدن مواد، قرص های فلافل را سرخ کنید و نوش جان کنید.
  3. اضافه کردن تخم مرغ: در صورتی که طعم غذای شما بسیار تند شد، می توانید با اضافه کردن تخم مرغ، از طعم تندی آن بکاهید و بعد از سرخ کردن مواد، غذا را نوش جان کنید.
  4. زیاد کردن حجم غذا: در صورتی که متوجه شدید طعم غذا آنقدر تند شده است که قابل خوردن نیست و هیچ کدام از ترفند های قبلی جواب نمی دهد، می توانید حجم مواد را زیاد کنید. با زیاد کردن حجم مواد تندی غذا گرفته می شود. بعد از قالب زدن مواد، غذا را سرخ کنید و نوش جان کنید.

سخن آخر

یکی از دلایل محبوبیت فلافل، تند بودن طعم آن است. اما در صورتی که طعم غذای شما آنقدر تند شد که قابل خوردن نبود می توانید با استفاده از یکی ترفند های بالا تندی غذا را بگیرید. سپس نوش جان کنید.

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *