رضیم
رضیم
چگونه فلافل یخ زده را گرم کنیم ؟ (2 نکته ساده)

چگونه فلافل یخ زده را گرم کنیم ؟ (2 نکته ساده)

چگونه فلافل یخ زده را گرم کنیم

درست کردن فلافل بسیار راحت است. بسیاری از افراد هنگامی مواد آن را آماده می کنند، سپس داخل فریزر قرار می دهند. هنگامی که نیاز به غذای سریع و فوری داشته باشند، خیلی سریع مواد را سرخ می کنند و غذا آماده می شود. در ادامه با ما همراه باشید تا برای شما توضیح دهیم چگونه فلافل های خود را گرم کنید.

چگونه گرم کردن فلافل

به چندین روش می توان فلافل یخ زده را گرم کرد:

1-اولین روش این است که مواد اولیه فلافل را بدون ادویه و آرد آماده کنید و داخل فریزر قرار دهید. سپس برای گرم کردن آن می توانید مواد را به مدت یک ساعت در دمای محیط قرار دهید تا یخ مواد باز شود. بعد از آن با ورز دادن مواد حسابی آن ها را گرم کنید، سپس آرد و ادویه را به مواد اضافه و ترکیب کنید. در نهایت با استفاده از قالب، مواد را قالب بزنید و سپس قرص های قالب زده شده را سرخ کنید.

2- در دومین روش می توان تمامی مواد فلافل را از قبل آماده کرد و مواد را قالب بزنید و سپس داخل فریزر قرار دهید. برای گرم کردن قرص ها کافی است آن ها را به مدت یک ساعت در دمای محیط قرار دهید تا یخ آن ها باز شود. سپس قرص ها را با حرارت متوسط در روغن کم سرخ کنید.

3- در این روش می توانی بعد از آماده کردن مواد و قالب زدن مواد، قرص ها را سرخ کنید. حتما بعد از سرخ کردن روغن اضافی را بگیرید، سپس می توانید قرص های آماده و سرخ شده را داخل فریزر قرار دهید. برای گرم کردن در این روش می توانید از مایکروفر با درجه حرارت متوسط یا سرخ کن با درجه حرارت کم استفاده کنید. همچنین می توانید با قرار دادن فلافل ها در کف قابلمه بدون آن که روغن بریزید، روی حرارت کم قرار دهید تا به دل گرم شوند.

سخن آخر

با سه روش بسیار ساده و راحت می توانید فلافل هایی را که از قبل فریز کرده اید، گرم کنید سپس نوش جان کنید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *