رضیم
رضیم
برای لازانیا از چه پنیری استفاده کنیم ؟ ( 2 نکته ساده)

برای لازانیا از چه پنیری استفاده کنیم ؟ ( 2 نکته ساده)

برای لازانیا از چه پنیری استفاده کنیم ؟

برای پخت لازانیا باید از بهترین پنیر استفاده کنید. پنیر مورد استفاده برای طبخ این غذا مهم‌ ترین نکته‌ ای است که موجب خوشمزه تر شدن آن می شود. شما برای استفاده از بهترین پنیر جهت طبخ این غذا باید نکات زیادی را رعایت کنید. در این مطلب می‌ خواهیم هر یک از مواردی که مربوط به پنیر مناسب این غذا است را به شما بگوییم.همراه سایت آموزش آشپزی رضیم باشید.

بهترین پنیر برای پخت لازانیا

یکی از  بهترین پنیرهایی که برای پخت لازانیا مورد استفاده قرار می گیرد پنیر گودا می باشد. شما برای استفاده از این پنیر جهت آماده‌ سازی غذا باید برخی نکات را در نظر بگیرید. ابتدا ورقه های لازانیا را در ظرف آب جوش بگذارید تا به طور کامل نرم شوند. سپس پیاز را تفت دهید و گوشت چرخ کرده و سیر را به پیاز اضافه نمایید. شما می توانید از انواع ادویه های مورد علاقه تان و رب گوجه فرنگی استفاده نمایید. روی ورقه های نرم باید مقداری از گوشت را بریزید و سپس با استفاده از قاشق مواد را پخش نمایید.

پنیر ورقه ای گودا را روی ورقه های لازانیا قرار دهید. دقت داشته باشید که ورقه ها باید در ظرفی نسوز قرار بگیرند. در آخر چندین ورق پنیر گودا را روی مواد بگذارید و ۱۵ الی ۲۰ دقیقه ظرف را در طبقه میانی فر بگذارید. ۱۵ دقیقه قبل از اینکه ظرف را در فر قرار دهید باید فر را گرم کنید تا طبخ غذا به صورت اصولی انج شود.

پنیرهای مناسب برای پخت لازانیا

لازانیا با پنیر گودا خوشمزه تر می شود. بسیاری از افراد از پنیر پیتزا و پنیر های دیگری که حالت کششی دارند برای پخت این غذا استفاده می کنند. شما برای پخت این غذای خوشمزه می توانید طبق حجم ورقه‌ های غذا از پنیر گودا استفاده نمایید. توجه داشته باشید که بیشتر از ۱۵ دقیقه نباید ظرف غذا را در فر بگذارید. اگر زمان زیادی، ظرف غذا درون فر، توستر و مایکروفر بماند امکان دارد پنیر ذوب شود و حالت مناسبی نداشته باشد. بر همین اساس بازه زمانی پخت این غذا را به طور اصولی باید تعیین نمایید تا تمامی مواد بپزند و پنیر حالت کششی مناسبی به دست آورد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *