رضیم
رضیم
چه کنیم کوکو سبزی به ماهیتابه نچسبد ( 2 نکته ساده)

چه کنیم کوکو سبزی به ماهیتابه نچسبد ( 2 نکته ساده)

چه کنیم کوکو سبزی به ماهیتابه نچسبد

در میان انواع کوکو ها یکی از خوشمزه ترین آن ها کوکو سبزی است. این غذا برای شام و نهار بسیار عالی است. در زمان هایی که نیاز به یک غذای فوری دارید، می توانید این غذا را درست کنید و نوش جان کنید.

در ادامه با ما همراه باشید تا برای شما تمامی نکاتی که باعث می شود کوکو سبزی تان به ماهیتابه نچسبد را به صورت کامل توضیح دهیم.همراه سایت آموزش آشپزی رضیم باشید.

نکاتی که برای نچسبیدن کوکو سبزی به ماهیتابه باید رعایت کنید

زیاد بود تعداد تخم مرغ: اگر مقدار تخم مرغ کوکو سبزی زیاد باشد، در حین پخت کوکو به ماهیتابه نمی چسبد و از هم پاشیده نمی شود. همچنین در حین برگرداندن کوکو کارتان راحت تر می شود.

استفاده از آرد: در صورتی که کوکوی تان به تابه می چسبد، می توانید مقداری به کوکو آرد سفید اضافه کنید. با اضافه کردن دو قاشق آرد به مواد کوکو، دیگر کوکوی تان به تابه نمی چسبد و از هم وا نمی رود. همچنین شکل و ظاهر کوکو خراب نمی شود.

اندازه بودن روغن: مقدار روغنی که داخل تابه می ریزید باید به اندازه باشد. یعنی نباید مقدار روغن آنقدر کم باشد که در حین پخت کوکو به تابه بچسبد.

داغ بودن روغن: یکی از مهم ترین نکات برای نچسبیدن کوکو به تابه، داغ بودن روغن است. بعد از ریختن روغن داخل تابه، آن را به روی حرارت قرار دهید، سپس صبر کنید تا روغن کاملا داغ شود. بعد مایه کوکو را به تابه اضافه کنید. داغ بودن روغن مانع چسبیدن کوکو به تابه می شود.

جنس تابه: نکته مهم بعدی جنس تابه است. باید تابه ای که در آن قصد دارید کوکو را پخته کنید، نچسب باشد.

سخن آخر

کوکو سبزی یکی از مناسب ترین غذا ها برای زمان هایی است که عجله دارید. برای این که کوکو به تابه نچسبد باید نکاتی را رعایت کنید. تمامی این نکات را به صورت کامل در قسمت بالا توضیح داده ایم. با استفاده از این نکات می توانید کوکو سبزی های بسیار خوشمزه بدون آن که به ماهیتابه بچسبد درست کنید و نوش جان کنید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *