رضیم
رضیم
چه سبزی داخل فلافل بریزیم ؟ (2 نکته ساده)

چه سبزی داخل فلافل بریزیم ؟ (2 نکته ساده)

چه سبزی داخل فلافل بریزیم

یکی دیگر از مهمترین رازها و ترفندها در دستور پخت فلافل، سبزی های معطری است که داخل آن میریزیم. در کل یکی از مواردی که باعث خوشمزه تر شدن غذا می شود، سبزی معطری است که به داخل آن می ریزیم. سبزی معطر طعم و عطر بسیار خوبی به غذا می بخشد.

در ادامه با ما همراه باشید تا به شما بگوییم چه سبزی معطری به داخل فلافل های خود بریزید تا طعم، رنگ و بوی بهتری به خود بگیرد.

چه سبزی های معطری به داخل فلافل بریزیم؟

برای اینکه فلافل طعم بهتری داشته باشد می توانید به آن سبزیجات معطر اضافه کنید. اندازه آن به سلیقه تان  بستگی دارد و می توانید هر چه قدر دوست دارید به مواد اضافه کنید. در کل سبزیجات معطری که می توان به فلافل اضافه کرد به صورت زیر است:

گشنیز: در گشنیز مقدار بسیار فراوانی آنتی اکسیدان یافت می شود. این آنتی اکسیدان برای پیشگیری از سرطان بسیار مناسب است. همچنین در این گیاه ویتامین هایی از جمله ویتامین آ، ب 6، ویتامین سی و … وجود دارد که برای سلامتی انسان بسیار مناسب است. همچنین برای کسانی که معده آن ها دچار مشکل است بسیار مناسب است. گشنیز یکی از خوشبو ترین و خوش طعم ترین سبزیجاتی است که باعث می شود غذا، طعم و بوی خوبی به خود بگیرد.

شما می توانید به مقدار دلخواه به مواد فلافل خود سبزی معطر گشنیز اضافه کنید سپس تمامی مواد را با هم چرخ کنید. گشنیز طعمی تند و خوشمزه به غذا می دهد.

جعفری: یکی دیگر از سبزیجات معطر و خوشبویی که طعم بسیار عالی ای به غذا می دهد، سبزی جعفری است. جعفری دارای خواص بسیار زیادی است و برای سلامت بدن بسیار مناسب است. شما می توانید به مقدار دلخواه به مواد فلافل خود سبزی معطر جعفری را اضافه کنید سپس تمامی مواد را باهم چرخ کنید. جعفری طمی تند و بسیار عالی به غذا می دهد.

سخن آخر

با اضافه کردن سبزیجات معطر به مواد، طعم فلافل های شما تند و خوشمزه تر می شود. همچنین رنگ و عطر خوبی به غذای شما می بخشد.

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *