رضیم
رضیم
کنار سالاد ماکارونی چه غذایی سرو می شود ؟ (2 نکته ساده)

کنار سالاد ماکارونی چه غذایی سرو می شود ؟ (2 نکته ساده)

کنار سالاد ماکارونی چه غذایی سرو می شود

سالاد ماکارونی از خانواده پاستا ها است و خب همه‌ی ما می دانیم پاستا متعلق به کشور ایتالیا است. این غذا را اکثرا به عنوان پیش غذا سرو می کنند اما برخی به دلیل کالری بالای این غذا آن را یک وعده غذایی کامل می دانند. اکنون سوالی که پیش می آید این است که اگر سالاد ماکارونی را به عنوان پیش غذا در نظر بگیریم چه غذایی کنار آن سرو شود مطلوب و خوب است؟ با سایت آموزش آشپزی رضیم همراه باشید.

 غذا های مناسب در کنار پیش غذا

اگر در مهمانی و یا مجالس خود قرار است سالاد ماکارونی را به عنوان پیش غذا سرو کنید نیاز است که برای غذای اصلی نیز تدارکاتی ببینید.

برخی معتقدند در کنار یک غذا با طبع سرد غذایی با طبع گرم مکمل خوبی از آب در می آید. از این رو غذا هایی نظیر قورمه سبزی، خورشت قیمه، فسنجان و… می توانند به عنوان غذای اصلی ما ظاهر شوند.

مورد بعدی سرو این غذا با غذا هایی با طبع سرد است که خود نیز حالت پیش غذا دارند. غذا هایی همچون الویه، کیک مرغ و… از این دست غذا ها هستند.

برخی ترجیح می دهند غذایی نسبتا سبک را در کنار سالاد ماکارونی خود میل کنند. سوپ از آن دست غذا ها است که قبل از هر غذایی بسیار می چسبد و لذیذ است. بهتر است از مفید بودن اش هم چشم پوشی نکنیم.

سوپ را می توانید به عنوان پیش غذای خود در نظر بگیرید زیرا سالاد به خاطر کالری نسبتا بالایی که دارد به اندازه کافی سیر کننده است و در این جا نقش غذای اصلی را ایفا می کند.

زرشک پلو با مرغ هم جزو غذا هایی است که اغلب با سالاد ماکارونی سرو می شود. این دو غذا به خوبی با هم میکس می شوند و با هر ذائقه ای سازگار هستند.

سالاد ماکارونی در کنار فست فود

آخرین گزینه ما برای غذای اصلی غذا های فست فودی است. اکثر ما در مجالس خود همیشه شاهد حضور پر رنگ غذا های فست فودی بوده ایم. پیتزا، پیراشکی، همبرگر، مرغ سوخاری و… آن دسته از غذا های فست فودی محبوبی هستند که می توانیم به عنوان غذای اصلی در کنار سالاد ماکارونی سرو شان کنیم.

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

نظر خود را بیان کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *