رضیم
رضیم
چه چیزی فلافل را خوشمزه میکند ؟ (2 نکته ساده)

چه چیزی فلافل را خوشمزه میکند ؟ (2 نکته ساده)

چه چیزی فلافل را خوشمزه میکند

فلافل غذایی بسیار عالی و خوشمزه است که با رعایت بعضی از نکات و ترفند ها، این غذا خوشمزه تر می شود. شما می توانید متناسب با سلیقه خود این مراحل را انجام دهید. در ادامه با ما همراه باشید تا برای شما توضیح دهیم چه مراحل و نکاتی باعث بهتر شدن طعم این غذا می کند.

چه چیز هایی باعث خوشمزه تر شدن طعم این غذا می شود

استفاده از فلفل

فلفل سیاه یک چاشنی بسیار عالی برای بهتر شدن طعم غذا ها است. با اضافه کردن فلفل سیاه به مقدار زیاد باعث می شود طعم تند و خوشمزه ای به غذای شما بدهد.

استفاده از زیره سیاه و سبز

یکی از بهترین و خوشمزه ترین ادویه هایی که باعث خوش طعم تر شدن این غذا می شود، زیره سیاه و سبز است. این دو ادویه بسیار طعم این غذا را خوشمزه می کند، حتی می توانید از نعنا خشک هم که کاملا سلیقه ای است، استفاده کنید.

ترشی های مناسب برای فلافل

یکی از بهترین چاشنی هایی که باعث می شود این غذا خوشمزه تر شود، استفاده از ترشی انبه و بادمجان است. طعم این غذا به همراه ترشی بسیار عالی است. پیشنهاد می کنم حتما ترشی انبه و بادمجان را تست کنید که بسیار این غذا را خوشمزه می کند.

جلوگیری از باز شدن فلافل در هنگام سرخ کردن

دقت کنید که در هنگامی که قصد سرخ کردن مواد آماده شده را داشتید، باید مراقب باشید تا آن ها از هم باز نشوند. اگر مواد این غذا نه خیلی شل و نه خیلی سفت باشند، در نتیجه دیگر وا نمی روند.

اضافه کردن بکینگ پودر به فلافل ها

برای اینکه غذای ترد و خوشمزه تری داشته باشید، می توانید به مواد غذای خود به قاشق بکینگ پودر اضافه کنید تا غذای شما بسیار ترد و خوشمزه تر شود.

سرخ شدن بیش از حد فلافل ها

سرخ شدن زیادی مواد باعث می شود تا غذا خشک شود و طعم خوب و خوشمزه خود را از دست بدهد. به محض اینکه رنگ فلافل قهوه ای رنگ شد، آن را از روی حرارت بردارید.

اضافه کردن لیمو ترش به مواد فلافل

اگر می خواهید فلافل هایتان خشک نشود می توانید به آن ها مقداری لیموترش اضافه کنید. اضافه کردن لیموترش به مواد باعث می شود تا غذا خشک نشود و طعم خوبی به غذا می دهد.

سخن آخر

شما می توانید بر اساس سلیقه خود فلافل را به همراه چاشنی های بسیار خوشمزه تری سرو کنید، تا غذای شما طعم بهتری داشته باشد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

نظر خود را بیان کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *