رضیم
رضیم
چگونه کباب کوبیده وا نرود ( 2 نکته ساده)

چگونه کباب کوبیده وا نرود ( 2 نکته ساده)

چگونه کباب کوبیده وا نرود

کباب کوبیده غذای مجلسی و بسیار خوشمزه ای است که اکثر مردم این غذا را در خانه خود پخت می کنند. بسیاری در حین پخت کوبیده با وا رفتن کوبیده مواجه می شوند. برای حل این مشکل باید نکاتی را رعایت کنید تا کوبیده ها در حین پخت یا به سیخ کشیدن مواد وا نروند. در ادامه با ما همراه باشید تا برای شما نکات لازم برای وا نرفتن کباب کوبیده را به صورت کامل توضیح دهیم.همراه سایت آموزش آشپزی رضیم باشید.

نکات لازم برای وا نرفتن کباب کوبیده

استفاده از گوشت مرغ: یکی از ترفند های لازم برای وا رفتن مواد کباب کوبیده استفاده از گوشت مرغ است. گوشت مرغ دارای چسبندگی بسیاری است که باعث انسجام مواد کوبیده می شود.

استفاده از آرد: یکی دیگر از ترفند هایی که می توانید استفاده کنید تا کوبیده هایتان وا نرود، استفاده از آرد است. برای اینکه در حین سیخ کشیدن مواد یا پخت کوبیده با وا رفتن مواد مواجه نشوید، می توانید برای رفع این مشکل مقداری آرد به مواد کوبیده اضافه کنید.

میزان وزن گوشت به روی سیخ: یکی از دلایلی که باعث وا رفتن کوبیده در حین پخت می شود، زیاد بودن ضخامت مواد به روی سیخ است. دقت کنید وزن استاندارد برای هر سیخ کوبیده 75 گرم است و بیشترین وزن 125 گرم است.

قرار دادن سیخ ها داخل یخچال: یکی از نکاتی که کمک می کند تا کباب کوبیده از هم وا نرود، قرار دادن سیخ های کوبیده به مدت یک ساعت داخل یخچال است.

استفاده از جوش شیرین: جوش شیرین برای سلامتی انسان مضر است و با مصرف زیادی جوش شیرین سلامتی انسان به خطر می افتد. در صورتی که کباب کوبیده های شما از هم وا می رود، می توانید با اضافه کردن مقداری جوش شیرین به مواد کوبیده، از وا رفتن کوبیده ها جلوگیری کنید. در حالی که به هیچ عنوان این روش به شما پیشنهاد داده نمی شود اما در صورتی که مجبور بودید، می توانید از این روش استفاده کنید.

سخن آخر

کباب کوبیده غذای مجلسی و بسیار خوش طعمی است. برای اینکه کوبیده ها در حین پخت یا به سیخ کشیدن مواد وا نرود، باید نکاتی را رعایت کنید. تمامی این نکات در قسمت بالا به صورت کامل توضیح داده شده است. با رعایت این نکات دیگر کوبیده های شما وا نمی رود.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *