رضیم
رضیم
چگونه کوکو سیب زمینی وا نرود ( 2 نکته ساده)

چگونه کوکو سیب زمینی وا نرود ( 2 نکته ساده)

چگونه کوکو سیب زمینی وا نرود

کوکو سیب زمینی غذایی بسیار خوشمزه و آسان است که در بعضی مواقع ممکن است کوکو هایتان وا برود. برای اینکه کوکوی تان وا نرود باید نکاتی را رعایت کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا تمامی این نکاتی که باعث وا نرفتن کوکو می شود را به صورت کامل توضیح دهیم.همراه سایت آموزش آشپزی رضیم باشید.

نکاتی که باعث می شود کوکو سیب زمینی وا نرود

کوکو سیب زمینی با دو روش سیب زمینی پخته و خام درست می شود. در هر دو روش آن امکان وا رفتن کوکو هست. به صورت کلی دلایل وا رفتن کوکو به صورت زیر است:

به اندازه نبودن مواد کوکو: دقت کنید تمامی مواد کوکو باید به اندازه باشد. در صورتی که مقدار تخم مرغ یا سیب زمینی یا آرد آن کم یا زیاد باشد، باعث می شود تا کوکوی تان وا برود.

گرفتن آب پیاز: اگر از پیاز خام رنده شده استفاده می کنید، باید کاملا آب پیاز را بگیرید. اگر آب پیاز گرفته نشود، کوکوی تان وا می رود.

تعداد تخم مرغ: تعداد تخم مرغ کوکو بسیار مهم است. در صورتی که تعداد تخم مرغ زیاد باشد، باعث شل شدن و در نهایت منجر به وا رفتن کوکو می شود.

استفاده از آرد: در صورتی که در مواد کوکو از آرد استفاده کنید، دیگر کوکو وا نمی رود. پس برای وا نرفتن کوکو می توانید از دو الی سه قاشق آرد استفاده کنید.

داغ بودن روغن: در صورتی که روغ سرد باشد و به آن مایه کوکو را اضافه کنید، باعث وا رفتن کوکو می شود. حتما قبل ریختن مایه کوکو از داغ بودن روغن مطمئن شوید.

اندازه ضخامت کوکو: یکی دیگر از مواردی که در وا رفتن کوکو موثر است، زیاد یا کم بودن ضخامت کوکو است. بهتر است ضخامت کوکوی تان متوسط باشد، نه خیلی زیاد و نه خیلی کم باشد.

سخن آخر

کوکو سیب زمینی غذایی بسیار آسان و خوشمزه است که در بعضی مواقع بنا به دلایلی کوکو وا می رود. برای اینکه کوکو وا نرود باید نکاتی را رعایت کنید. تمامی این نکات در قسمت بالا به صورت کامل توضیح داده شده است که با استفاده از این نکات دیگر کوکوی تان وا نمی رود.

اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *