رضیم
رضیم
برای نپاشیدن کوکو سیب زمینی چه کنیم ؟ (2 نکته ساده)

برای نپاشیدن کوکو سیب زمینی چه کنیم ؟ (2 نکته ساده)

برای نپاشیدن کوکو سیب زمینی چه کنیم

کوکو سیب زمینی غذایی بسیار ساده و خوشمزه است. در بعضی مواقع کوکو در حین پخت از هم می پاشد. برای این که کوکو از هم نپاشد باید نکاتی را در حین پخت رعایت کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا تمامی نکاتی که باعث نپاشیدن کوکو از هم می شود را برای شما توضیح دهیم.همراه سایت آموزش آشپزی رضیم باشید.

نکات لازم برای نپاشیدن کوکو سیب زمینی

کوکو سیب زمینی یکی از غذاهای پرمصرف در ایران است و ممکن است در طول آماده کردن آن موجب شکست و ناکامی شوید. برای جلوگیری از نپاشیدن کوکو سیب زمینی، می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:

استفاده کم از تخم مرغ: یکی از دلایلی که باعث پاشیدن کوکو از هم می شود، کم بود مقدار تخم مرغ است. در صورتی که تخم مرغ مواد کوکو سیب زمینی کم باشد، کوکو هایتان از هم می پاشد. با زیاد ریختن مقدار تخم مرغ، دیگر کوکو هایتان از نمی پاشد.

استفاده از آرد: در صورتی که در حین پخت کوکو هایتان از هم می پاشد، می توانید مقداری آرد به مایه کوکو اضافه کنید. با اضافه کردن آرد نخودچی به مواد کوکو، دیگر کوکو هایتان از همی نمی پاشد.

داغ بودن روغن: یکی از اصلی ترین موضوعات برای نپاشیدن کوکو، داغ بودن روغن است. در صورتی که روغن داغ نباشد و مواد کوکو را اضافه کنید، باعث می شود تا کوکو از هم پاشیده شود و به تابه بچسبد. در این صورت شکل و ظاهر کوکو بهم می ریزد. برای جلوگیری از این کار ابتدا باید روغن داغ شود، سپس مایه کوکو را داخل تابه بریزید.

کم بودن روغن: در صورتی که مقدار روغنی که داخل تابه می ریزید کم باشد، باعث می شود کوکو به تابه بچسبد و هنگامی که می خواهید کوکو را برگردانید، کوکو از هم بپاشد. برای جلوگیری از این کار باید مقدار روغن به اندازه باشد.

سخن آخر

بسیاری از افراد با مشکل پاشیدن مواد کوکو سیب زمینی در حین پخت مواجه می شوند. برای اینکه با این مشکل مواجه نشوید، باید نکات و ترفند هایی را رعایت کنید. تمامی این نکات و ترفند ها را در قسمت بالا به صورت کامل توضیح داده ایم. با استفاده از این نکات دیگر کوکو هایتان در حین پخت از هم نمی پاشد و شکل و ظاهر کوکو بهم نمی ریزد.

اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *